ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta Kętrzyn
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Archiwum VI kadencja

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Skład Rady Miejskiej w Kętrzynie VI kadencji

Informacja ogłoszona dnia 2014-12-03 12:08:43 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr 1 - brak tytułu

  
Krystian Aleksander Abramowicz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kętrzynie 
Przewodniczący
Komisji Gospodarki Komunalnej
Urszula Baraniecka  
Krzysztof Bućko  
Romuald Budrewicz  
Małgorzata Bylicka  
Dariusz Marek Duczek  
Bronisław Goździewski Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kętrzynie 
Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
Antoni Piotr Górski wstąpienie w dniu 14.03.2013r. w miejsce wygasłego mandatu radnego Romana Świtaja 
Irena Krystyna Hadziewicz  
Krzysztof Wiesław Hećman wygaśnięcie mandatu radnego w związku z wyborem na Burmistrza Miasta Kętrzyn
Stanisław Witold Iwaniuk wygaśnięcie mandatu radnego w związku z pisemnym zrzeczeniem się - Uchwała nr LVII/339/13 Rady Miejskiej w Kętrzynie z dnia 14 listopada 2013r.; Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Olsztynie z dnia 16 grudnia 2013r.
Tomasz Komorowski  
Jerzy Bogusław Koniuszewski  
Tadeusz Kot wstąpienie w dniu 28.11.2013r. w miejsce wygasłego mandatu radnego Stanisława Iwaniuka - Uchwała nr LVIII/348/13 Rady Miejskiej w Kętrzynie z dnia 28 listopada 2013r.; Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Olsztynie z dnia 16 grudnia 2013r.
Edward Mitros  
Andrzej Eugeniusz Niedżwiecki  
Jan Tadeusz Olszewski Przewodniczący Komisji Mieszkaniowej
Halina Krystyna Piasecka  
Lech Ryndzionek Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Rafał Rypina Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kętrzynie 
Przewodniczący
Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów
Helena Szymkiewicz  
Roman Świtaj wygaśnięcie mandatu w związku z rezygnacją 
Marian Henryk Toruński wstąpienie w dniu 16.12.2010r. w miejsce wygasłego mandatu radnego Krzysztofa Wiesława Hećmana
Stanisław Wachnik Przewodniczący Rady Miejskiej
  

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miasta Kętrzyn
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Teresa Dudzińska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2014-12-03
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Teresa Dudzińska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2014-12-03 12:08:05
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2014-12-03 12:08:43
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2014-12-03 12:10:22
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2666 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony